Keresés
Kiemelt Kiadó
Szolnok – 40 fős munkásszálló
  • 3500 Ft +ÁFA/fő/éj

Áttekintés

  • Apartman szálló
    Ingatlan Típusa
  • 42
    Férőhelyek
  • 2
    Fürdők

  • Terület mérete
  • 21632
    Ingatlan ID

Leírás

Szolnok – 40 fős munkásszálló az Ipari Park közelében kiadó.

Felújított, ,tágas, világos szobák 2–3 ágyasak, smart TV-vel és hűtővel felszerelt. Az ingatlanban ingyenes a gyors internet/WIFI. A fürdésre külön, tiszta fürdőkben lehetséges, a fürdő mosógép van. Az étkezéshez közös konyha áll rendelkezésre gáztűzhellyel, mikrohullámú sütőkkel, teafőzőkkel és kávéfőzőkkel. A közös tereket (folyosók, konyha, fürdők, WC-k) naponta takarítjuk és folyamatosan ellenőrizzük!

Ingyenes a parkolás, az épületet éjjel-nappal kamerarendszer figyeli. A szállótól 200 méteren belül élelmiszerbolt és presszó is van külső terasszal. Komfortosan kialakított környezet munka utáni tisztálkodásra, kikapcsolódni, pihenni és aludni. A szobák rendben tartása a vendégek feladata, ehhez minden szükséges eszközt adunk.

Az épületben dohányozni tilos, dohányzásra a kijelölt helyen, a közösségi padoknál és a sütögetőnél van lehetőség. Hosszú távú bérlés lehetséges!

Érdeklődni: info@munkasszallokereso.hu

Tulajdonságok

Részletek

Frissítve június 19, 2026 at 10:49 de.
  • Ingatlan ID 21632
  • Ár 3500 Ft +ÁFA/fő/éj
  • Hálószobák 16
  • Szobák 16
  • Fürdők 2
  • Ingatlan Típusa Apartman szálló
  • Ingatlan Státusza Kiadó
  • Konyhák 1
  • Férőhelyek 42

Hasonló hirdetések

Hasonlítsa össze a listákat

Hasonlítsa össze